Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej, Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej
oraz Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
zapraszają serdecznie do udziału wKONFERENCJI INAUGURUJĄCEJ UPOWSZECHNIANIE

MODELU WSPÓŁPRACY INSTYTUCJI POMOCY SPOŁECZNEJ I RYNKU PRACY PRZY WSPÓLNYM OPRACOWYWANIU DIAGNOZ PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH W ŚRODOWISKU LOKALNYM

zorganizowanej w ramach projektu innowacyjnego-testującego: „Budowanie kultury współdziałania instytucji z obszaru zatrudnienia i integracji społecznej poprzez wspólne tworzenie map problemów i zasobów środowiska lokalnego na przykładzie miasta Bielska-Białej”. Niniejszy projekt zdobył drugie miejsce w prestiżowym ogólnopolskim konkursie Samorządowy Lider Zarządzania 2014- „Razem dla rozwoju”, organizowanym przez Związek Miast Polskich, Związek Powiatów Polskich oraz Związek Gmin Wiejskich RP. Tym samem przedsięwzięcie zostało wpisane do rejestru dobrych praktyk na stronie: http://www.dobrepraktyki.pl/index.php?p1=6&;p2=20&art=578

Konferencja odbędzie się 16 grudnia 2014 r. w Auli Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej, ul. A. Frycza Modrzewskiego 12Mapa dojazdu:

http://wsa.bielsko.pl/index.php?option=com_content&;view=article&id=77%3Amapa-dojazdu&catid=34%3Aogolna&Itemid=68


Do pobrania na stronie znajduje się program konferencji.


Prosimy o potwierdzenie obecności na Konferencji poprzez przesłanie  Formularza Rejestracyjnego
do 9 grudnia 2014 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub faksem na numer 33/499 56 52 .

Formularze do pobrania

W celu usprawnienie rejestracji uprzejmie prosimy o wypełnienie i podpisanie  deklaracji uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym w ramach projektu i dostarczenie jej organizatorom w trakcie seminarium.
K+ / mapa
panel administracyjny